.

20 КОМПЈУТЕРИ 1⅞ Челик L Десен Агол Заграда, Зајакнување на Ребро Агол се Подготвуваат за Дрва Конектор Дрвени Полици, Мебел, Кабинет(Сребрена), Дебелина 2mm, Max Оптовар

20 КОМПЈУТЕРИ 1⅞ Челик L Десен Агол Заграда, Зајакнување на Ребро Агол се Подготвуваат за Дрва Конектор Дрвени Полици,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

20 Парчиња L Загради Материјал : Јаглероден Челик + Површината Hot Dip Поцинкуван.Должина : 1⅞"(48mm), Висина : 1⅞"(48mm), Ширина : 1⅞"(47mm), Дебелина : 0.08"(2mm).Зајакнување На Ребро Дизајн.Дупка Количина : 6 Дупки(φ5mm), завртки не се вклучени.Секој челик агол протези Max.оптоварување 44lb(20 кг).Тежина : 2.25 оз(64g)-1 дел, 2.97 lb(1.35 kg)-20 парчиња.Анти-корозија, отпорност на абење, анти- ' рѓа.Мазна површина и без рабови burrs.Материјал : Јаглероден Челик SGC440. Површински третман : Hot Dip Поцинкуван(редовни spangles).Изглед : мазна површина и без рабови burrs.Max.вчитај : 44lb(20 кг).Боја : Сребро.Дебелина : 0.08"(2mm).Должина : 1⅞"(48mm).Висина : 1⅞"(48mm).Ширина : 1⅞"(47mm).Број на завртка дупки : 6 Дупки(φ5mm).Производ големина : 1⅞" x 1⅞" x 1⅞"(48 x 48 x 47mm).Пакет големина : 11.5 x 8 x 5.5 cm.Тежина : 2.25 оз(64g)-1 дел, 2.97 lb(1.35 kg)-20 парчиња. 20 x Челик Заеднички Десен Агол Протези(Сребрена).

Особините