.

НАДВОР! Растенија Комарец и Инсекти Отвратителен Брише, Растителна Основа*, Deet-Бесплатно**, Лесно да се Примени, 10 Поединечно Завиткани Брише

НАДВОР! Растенија Комарец и Инсекти Отвратителен Брише, Растителна Основа*, Deet-Бесплатно**, Лесно да се Примени, 10 Поединечно

DEN 117.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

DEET-слободен комарец отвратителен (за заштита која трае повеќе од 2 часа, изберете DEET-базирани отвратителен).Грешка отвратителен со растителна основа формула (активна состојка хемиски синтетизирани од борови масло, екстракт).Repels комарци до два часа.Инсекти отвратителен брише без додаден мириси или бои.Repels црни муви, gnats, не-види-ums.НАДВОР!Растенија, Инсекти Отвратителен Towelettes (10 Кт) OFF!Растенија, Инсекти Отвратителен Towelettes (10 Кт).

Особините