.

-17 Donruss Злато Фудбал #49 Себастијан Palacios Бока Јуниорс Службен Futbol Трговски Картичка Од Panini Америка

-17 Donruss Злато Фудбал 49 Себастијан Palacios Бока Јуниорс Службен Futbol Трговски Картичка Од Panini Америка

DEN 47.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бока Јуниорс.Себастијан Palacios.Имаме неверојатна колекција во текот 750,000 картички.Брзо превозот за сите нарачки, дури и меѓународни налози.Брзо Прифатлива Превозот. 2016-17 Donruss Злато Фудбал #49 Себастијан Palacios Бока Јуниорс Службен Futbol Трговски Картичка Од Panini Америка.

Особините