.

XLTFZY лупа Зголемувачот Стари лица Читање 20 Пати Hd со Led Рачни Високо Зголемување Стариот Читање на Децата Студент/85Mm

XLTFZY лупа Зголемувачот Стари лица Читање 20 Пати Hd со Led Рачни Високо Зголемување Стариот Читање на Децата Студент/85Mm

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од Зелена Природни Материјали, Тоа е Ултра-Јасно, Дисторзија-Слободни и Вандалот-Доказ.Лесен и Удобен : Ергономски Дизајниран, Тоа е Многу Удобно да се Одржи на лупа.Itsweight Дизајн Ви Овозможува да Го Користите за Долго Време.Идеален за Читање Книги и Мапи.Изберете Оптичко Стакло Објективи со Високи Пренос и Високо ниво на Транспарентност.Оваа лупа е Совршен Стари лица со Оштетен вид, Љубопитност, Љубовници и Занаетчии.Добредојдовте во Мојата Продавница.Различни Стилови на Magnifiers Се Достапни за Вашиот Избор.Ако Ви Требаат Повеќе Домаќинство Magnifiers и Magnifiers, Можете Да Барате [Xltfzy] и Ги Купуваат во Мојата Продавница.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Направени од Зелена Природни Материјали, Тоа е Ултра-Јасно, Дисторзија-Слободни и Вандалот-Доказ, што Го Прави Идеален за Читање Книги и Мапи.Оваа лупа е Совршен Стари лица со Оштетен вид, Љубопитност, Љубовници и Занаетчии.Име : Рачни Magnifier Product Зголемување : 20 Times Lens Дијаметар : 60 Mm/85 Mm Product Тежина : 85 GSize : Како Shown Product Извор : 2 Led Светилка Beads Battery Модел : 3 На 7-Cell Battery Product Материјал : Abs Пластика, со Висок Пренос Lens Main Користи : Читање, Читање Весници,Ques, Кола, Итн.Голем Туристички Придружник : лупа е Добар Избор за Кампување или Авантура Патување, и Дизајнот на круг Мека Гумена Рачка го Прави Вашето Патување, Удобно и Пријатно.Производ Слики Се Направени во Вид.Може да има Некои Боја Разлики Поради Фото Средина Фактори.Ве Молиме Да Се Разбере.Овој Производ Содржи Само Самиот Производ.Не се Вклучат и Други Производи на Сликата.

Особините