.

Lixada Виткање Риболов Прачка Случај Преносни Платно Риболов Пол Алатки Ролна Складирање Торба Риболовни средства се Справи Носат Случаи 3 Слој, 60/75/80/90/120/150cm

Lixada Виткање Риболов Прачка Случај Преносни Платно Риболов Пол Алатки Ролна Складирање Торба Риболовни средства се Справи

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оксфорд ткаенина, Полиестер, ABS.Увезени.ПРОСТОРЕН КАПАЦИТЕТ : Ова риболов торба вклучува 3 главната преграда, 2 zippered пред џебови и 1 mesh џеб, нуди голем капацитет за вашиот риболов справи и го чува уредни и организирани.ЛЕСЕН ПРИСТАП & ОРГАНИЗАЦИЈА : 3 пространа главната преграда со широк отвор и двоен патентите за лесен пристап до вашите суштински риболовни средства, како што риболов прачка, риболов ролна, линија, справување со box, итн.ДОПОЛНИТЕЛНИ СКЛАДИРАЊЕ : Пред 2 патент џебови за дополнителен простор за вашите риболов tackles како мами, справи, мамка и повеќе.Дише мрежа џеб да се одржи вашите риболов ракавици или крпи.ДОЛГОТРАЈНИ : Направен од висок квалитет на 600 D оксфорд ткаенина, солза-отпорни и водоотпорен.ПРЕНОСНИ : Со сметководствената се справи и прилагодливи рамо, рака, удобен за носење.Тоа е, исто така, количка за лесно складирање и транспорт, голема риболов багаж за било риболовецот.

Особините