.

ISPLSI2032-80LJ - Програмабилни 44-Игли PLCC до 2032 (3 Парче Многу)

ISPLSI2032-80LJ - Програмабилни 44-Игли PLCC до 2032 (3 Парче Многу)

DEN 756.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластични Чело Чип Превозникот.Програмабилни CPLD IC. (3 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.РЕШЕТКИ PHLX Програмабилни IC CPLD Пластични Чело Чип Превозникот 44-pin PLCC Површината Планината до 2032.

Особините