.

Хидро Колба Отворено 1 Четвртиот Сад со Прес-на Капакот - Двоен Ѕид Изолација, Про-Одделение од Нерѓосувачки Челик

Хидро Колба Отворено 1 Четвртиот Сад со Прес-на Капакот - Двоен Ѕид Изолација, Про-Одделение од Нерѓосувачки Челик

DEN 1306.08

Износот
Во форма достапна за нарачката

Идеална големина за 3-4 луѓе.Touch Shield двоен ѕид изолација држи жешка храна топла и ладна храна ладно додека оклопна раце од температурата на пренос.Прес-На Капакот за хаос бесплатен превоз.Чинии се дизајнирани да stack заедно за лесен транспорт, носење и чување. 18/8 Про-Одделение од Нерѓосувачки Челик изградба.

Особините