.

Галакси A71 5G Случај, за Samsung Галакси A71 5G Случај, Thybx [Капка Заштита] Полно Тело, Шок Прашина Апсорбирање Зафат Пластичен Браник TPU 3-Слоеви Трајни Цврст Телефон Здрав Т?

Галакси A71 5G Случај, за Samsung Галакси A71 5G Случај, Thybx [Капка Заштита] Полно Тело, Шок Прашина Апсорбирање Зафат

DEN 191.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Компатибилни Модели] Thybx [Капка Заштита] Серија Случај Компатибилен со Samsung Galaxy A71 5 G (6.7 инчен дисплеј) Совршено да се Вклопи во AT&T, Спринт, Т-мобиле Tracfone, Metro PCS, Богородица, се Зголеми Меѓународната отклучен Крикет U. S. Мобилната Директно Зборуваме Сите Превозници. [Полно Тело за Заштита на] Комбинираат Пластични + TPU 3 во 1 Тешки Дизајн, шок/ капка апсорбирање кога вашиот телефон е намалувањето на теренот, Покрена Усна За Екран Заштита ,Одбегнувајте Вашиот Телефон е Екран на Допир Табелата Директно.[Screen Protector НЕ се вклучени]. [Лесно да Пристапите до] Целосен пристап до кориснички интерфејс, на камерата леќи на камерата, џек за слушалки, звучникот и микрофон,порт приклучете се овозможи лесен пристап, додека одржување од прашина и остатоци за вашите трошоци порта. [Рамка Зафат] Ергономски Зафат Дизајниран на Рамка За Безбедна Уште Удобно Контрола На Телефонот. [Безжични Полнење на Располагање] Може да направите Безжична Полни со случај ако вашиот телефон има безжични полнење функција.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот телефон со случајот во право позиција на безжичен полнач. 1.висок квалитет на случај за Samsung Галакси A71 5 G 2.Специјални 3-Парче комбо дизајн, назад на кожата , Внатрешниот слој се направи од крути пластични.Надворешниот се направи со мека TPU силиконска гума Материјал 3.Совршен облекуваат за полнење за вашиот мобилен телефон 4.Прецизност отсечени за вашиот копчиња, пристаништа, камерата и блицот.Целосен пристап до кориснички интерфејс, на камерата леќи на камерата, џек за слушалки, звучникот и микрофон 5.Лесно, брзо вклучување/исклучување на инсталација 6.Полнење : Wirless Полнење е достапна кога случај ако вашиот телефон поддржува безжична полнење 7.Материјал : ПВЦ Пластични + TPU Силикони 8.Компатибилен со : За Samsung Галакси A71 5 G сите превозници Пакетот Вклучува : 1 x Thybx Случај.

Особините