.

BLU G50 МЕГА | 2021 | текот на целиот Ден Батеријата | Отклучен | НАС Верзија | НИ Гаранција | 2/32GB | Црвена

BLU G50 МЕГА | 2021 | текот на целиот Ден Батеријата | Отклучен | НАС Верзија | НИ Гаранција | 2/32GB | Црвена

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Дисплеј : 6.5 инчи IPS LCD екран со Резолуција : 720 x 1600 пиксели.Меморија : 32 GB 2 GB RAM меморија - micro SD, до 64 GB.Главната Камера : (Двојна) 12 MP + 12 MP, f/2.2, 1.25 µm, БОЛЕСТ w/ LED блиц, HDR, панорама - Selfie Камера : 8 MP.Платформа : Андроид 10 - Octa-core 1.6 GHz Cortex-A55 - IMG8322. Батерија : Li-Po 4000 m Ah, не-отстранлив - Полнење 10 W.На G50 МЕГА се рефлектира во нејзината убава природа да ја истакне својата прекрасен дизајн со страшни нијанси.Тоа е, исто така, совршена големина за да одговара на совршена големина за да одговара совршено на корисникот.

Особините