.

VORCOOL Фитнес Тракер,Водоотпорен Унисекс Пулсот се Види со отчукувањата на Срцето Следи Фитнес Wristband Види Калории Контра Спортски Дигитален часовник со Датум/Аларм/С

VORCOOL Фитнес Тракер,Водоотпорен Унисекс Пулсот се Види со отчукувањата на Срцето Следи Фитнес Wristband Види Калории

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : главно розова.Материјал : трајни тешко пластика, мека гума и нерѓосувачки челик.Унисекс дизајн го прават погоден за мажите и жените да носат.Пулсот на Срцето го Оценувате Монитор, за утврдување на отчукувањата на срцето, во кое било време.Калории Контра : Пресметување на калории изгори користење на сензорот и остварување на константна стапка.LED Дигитални Зглоб Види : 1. Може да се прикаже година, месец, ден, час, минута, и вашиот датум на раѓање, пол и тежината на екранот, 2. Секојдневно аларм со час свири. 3. Stopwatch (Хронограф) функција ќе се подели време за круг.Description The објект е практичен и мулти-функционална дигитални пулсот се види, која донесува инфраред сензор технологија и е во комбинација со човечкото тело протокот на крв за јачина за да се постигне пулсот сигнал на пренос, и така може да ви помогне да знаете вашиот отчукувањата на срцето во спортот и колку калории изгори.Карактеристики - Модел : 06221.- Боја : главно розова.- Материјал : трајни тешко пластика (види случај), мека гума (види бенд) и нерѓосувачки челик (задниот поклопец).- Унисекс дизајн го прават погоден за мажите и жените да носат.- 100% сосема нов и висок квалитет Унисекс Пулсот на Срцето го Оценувате Следи Калории Контра Спортски Дигитален часовник.- Пулсот на Срцето го Оценувате Монитор, за утврдување на отчукувањата на срцето во било кое време.- Калории Контра : Пресметување на калории изгори користење на сензорот и остварување на константна стапка.- LED Дигитални Зглоб Види : 1. Може да се прикаже година, месец, ден, час, минута, и вашиот датум на раѓање, пол и тежината на екранот.2. Секојдневно аларм со час свири.3. Stopwatch (Хронограф) функција ќе се подели време за круг.- Одредено време и да се задржи добро време.- Нерѓосувачки челик задниот поклопец.- Powered by 1 * CR2032 мобилен батеријата (вклучени).- Усвојува на прилагодливи мека гума види бенд, за удобно да се носат.- 30 M живеење водоотпорен дизајн. (Не за нуркање, пливање, туш, итн; Не притиснете било кое копче за да се види подводни).- Лесен и мулти-функционален дизајн, го прават тоа особено погодна за отворен спортски употреба.Пакет Including1 * 06221 Водоотпорен Унисекс Пулсот на Срцето го Оценувате Следи Калории Контра Спортски Дигитален часовник со Датум /Аларм /Стоперката (Розова).

Особините