.

TSHHW Зелена Принцеза Стил Bedspread Ватенка Покрие Постелнина Поставите Памук Четири Парче Сет Девојка Кревет Здолниште Чипка (Боја : Зелена, Големина : 2m)

TSHHW Зелена Принцеза Стил Bedspread Ватенка Покрие Постелнина Поставите Памук Четири Парче Сет Девојка Кревет Здолниште

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 m : ватенка на корица : 150 * 200cm кревет здолниште : 120 * 200cm pillowcase : 48 * 74cm * 11.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Повеќето атрактивен дизајн на роуз е 4 слоеви flouncing возбудува со чипка.8 m : ватенка на корица : 200 * 230cm кревет здолниште : 180 * 200cm pillowcase : 48 * 74cm * 22m : ватенка на корица : 220 * 240cm кревет здолниште : 200 * 220cm pillowcase : 48 * 74cm * 2 Packing вклучува : 1x четири-piece If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Тоа е мек и лесен, 100% памук со висока густина ткаенина, супер атмосфера и мека.Уште повеќе, прекрасна чипка возбудува за сите околу на кревети во собата, многу убава и слатка дизајнирање, креирање на корејската романтични принцеза атмосфера.Тоа е мек и лесен, 100% памук со висока густина ткаенина, супер атмосфера и мека.

Особините