.

Auxcell 3 ЕЕЗ Рокер Прекинувач 16A 250V AC 4 Pin 2 Position ON/Off Прекинувач DPST Црвеното Копче со Светлина,KCD4

Auxcell 3 ЕЕЗ Рокер Прекинувач 16A 250V AC 4 Pin 2 Position ON/Off Прекинувач DPST Црвеното Копче со Светлина,KCD4

DEN 182.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име на производ : Брод Тип Рокер Прекинувач;Модел : KCD4-4 P;Пакет : 3 PCS.Големина : 32x25x31mm;Намалување на Големината на : 28x22m M.Напон и Струја : 16 A 250 V AC / 20 A 125 V AC.Температурата на работа : 85 Степен;2 Позиција : / ИСКЛУЧУВАЊЕ.Боја : Црвено Копче со Светлина;Терминал : 4-Pin бакар контакт.

Особините