.

Хороскопски Овес Климатизација Шампон за Кучиња & Puppies 18 унци

Хороскопски Овес Климатизација Шампон за Кучиња & Puppies 18 унци

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Убива вошки (болви), крлежи и вошки за контакт.Ја спречува ентони јајца од изведување на 28 дена.Чувствителна кожа формула содржи алое вера, ланолин и овес.Богата, крем формула која чисти и услови.Пријатен, свеж мирис.

Особините