.

Muminglong Матирано Компактно Огледало за Сестра ми од Сестра,Брат, birthday (Роденден), Божиќ Идеи за Сестра-Сестра се избере (Сребро)

Muminglong Матирано Компактно Огледало за Сестра ми од Сестра,Брат, birthday (Роденден), Божиќ Идеи за Сестра-Сестра се

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Уникатен Подарок : Лични make up огледало врежани со зборовите : "Вие сте сестра ми доби за да се избере".Двострано Круг Огледало : 1× Страна ја покажува кристално јасна рефлексија, на друга страна е 2× зголемување, да обезбеди повеќе детали на вашето лице, обезбедување ќе се направи професионален совршен шминка, се грижи за секој убавина детали.Оваа Суета огледало е пренослив и лесни, мини големина 2.6 во, лесно се вклопува во вашата чанта, козметички торба или пренесувајте-на, така што ќе може да се шминка во секое време, насекаде.Сестра Пријател Подарок Идеи од Сестра и Пријател, Матирано Патување Компактен Џеб Огледало Шминка за Сестра,Другарка,Најдобра сестра Пријател подарок за роденден, матура, Божиќ, свадба ден, денот на Благодарноста и сестра Пријател партија.Топло Совети:Бидејќи снимање агол и светлината се различни,Па боја ќе бидат различни од слика да се прикаже.Задоволство Гаранција : .Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви послужи како е можно поскоро.Ви благодариме.Повеќе Информации за шминка огледало Боја : Сребро Стил : Матирано ТЕЖИНА : 3.1 оз МАТЕРИЈАЛ : алуминиум/ метал ДИМЕНЗИИ : 2.6 инчен дијаметар, 2/5 инчен дебелина ОБЛИК : тркалезна ПАКЕТ : Преполна со подарок кутија КАРАКТЕРИСТИКИ : зголемена, dual двострано,Згодна персоналните Изгравирани 1.Лични make up огледало со зборовите совршен за патување и секојдневна употреба. 2.Уникатна шминка огледало го прави најдобар подарок за нејзиниот Роденден,денот на Благодарноста Божиќ..ве Молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината на огледалото, откако ќе ја добијат.

Особините