.

BELLEZE 60 Инчи DIY Лизгачки Внатрешни работи Штала Врата со Хардвер за Полнење, Модерен Селски Обичај Farmhouse Недовршени Борови Дрва за Кујната Провизии Спалната соба Дне?

BELLEZE 60 Инчи DIY Лизгачки Внатрешни работи Штала Врата со Хардвер за Полнење, Модерен Селски Обичај Farmhouse Недовршени

DEN 551.04

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој дел нуди уникатна, домот алтернатива за традиционалните вратата.Вашата спална соба не е само место за спиење и облекување, но тоа е, исто така, вашите лични светилиште во рамките на домот.Пред-drilled дупки направи тоа лесно да се инсталира на железнички kit (се продава одделно).На полицата може да се организира книги и списанија, како да се задржи вашата маса топ средена слободни.Ако не, едноставно се врати во 100 дена од купувањето.Ова доведува додаде димензија и трајност до вашиот дом.Дополнително, тие додадете карактер и единствен шарм на секоја соба.Убава орев заврши на дрво дрво дава изгледаат и се чувствуваат на вистинско дрво и парови со аглеста вистинско дрво нозе за луксузен средината век модерен изглед.На плоштадот табела врвот може да се одржи вашата coasters, закуски и електроника и е опремен со заоблени работ да ги додадете во средината век модерен шарм.Најдете стилски дома мебел и ентериер инспирации.

Особините