.

Ametric 8M44TL20.2012 Челик HTD Времето Макара со Прирабница, 8M Теренот, за 20 милиметри Широк HTD Времето Појас, 44 Заби, за 2012 Коси Заклучување Черупка,(1-016)

Ametric 8M44TL20.2012 Челик HTD Времето Макара со Прирабница, 8M Теренот, за 20 милиметри Широк HTD Времето Појас, 44 Заби,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1-016-8 M44 TL20.2012 Ametric Дел Број 15594 SKU Бр.Челик HTD Времето Макара со Прирабница 8 M Теренот за 20 милиметри Широк HTD Времето Појас 44 Заби за 2012 Коси Заклучување Черупка 112.05 mm Теренот Дијаметар(Дп) 110.68 mm надворешен Дијаметар(Де) 92 мм Центар Дијаметар(См) 28 мм Лице(F) 32 mm Должина Преку Понесе(L) 4 mm Центар Проекција(R) 10 F/S Изградба Цена наведена е за еден Тајминг Макара без черупка.Ова е Оригинална неискористени Ametric производ директно од производителот Американски Метрички Corporation.Слики прикажани се само општо претставување на производот листата.Контакт Ametric за детали.Ако не видите големината вашата потреба ве молиме распрашува.Ние акции во текот 730,000 машини компоненти.НИЕ ги КОРИСТИМЕ НА ОБЈАВЕНИ e Bay/ ПРЕСМЕТУВА ПРЕВОЗОТ СТАПКИ.НИЕ НЕ MARKUP ОВИЕ ТРОШОЦИ.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГО ТАКСИ ПРЕВОЗОТ ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.

Особините