.

120 Преносни Количка за Проектор за на Екран 16:9 Полиестер Едноставна Мека Задните Пред Проекција Количка Нема Набори HD систем за домашно Кино на Отворено 3D Филмови

120 Преносни Количка за Проектор за на Екран 16:9 Полиестер Едноставна Мека Задните Пред Проекција Количка Нема Набори

DEN 382.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

❤120" , Изработени од проѕирен полиестер материјал, тоа може да биде сместен во предниот и задниот дел за проекција.Четири црна страни може да го зголеми контрастот на сликата. ❤Тоа лесно може да се монтира на ѕид или отстранети од ѕидот со двострано лента и куки. ❤Тоа рамномерно diffuses проектирани светлина и ќе доживее совршено визуелно уживање од најдобрите слики и репродукција на боите. ❤Таа е погодна за различни прилики, и е врвен приоритет за надворешна open-air филмови, домашно кино филмови, училница обука, конференциска сала, презентација и јавна дисплеј. ❤Тоа може да биде укината како мали како е можно и ќе не заземаат многу простор за лесно преносливост.Во прилог, тоа е универзално компатибилен со повеќето LED, LCD или DLP проектори на пазарот.Овој проектор екран е врвен приоритет за домашно кино филмови, училница обука, конференциска сала презентации, јавни прикажува и така натаму.Покрај тоа, тој е идеален за внатрешна и надворешна проекција со семејството и пријателите, тоа ќе ви донесе многу забава и погодност.Материјал : Полиестер.Екран Формат : 16 : 9. Главната боја : бела.Големина на екранот : за 232 x 155 см/91.34 x 61.02 во.Видлива област : за 266 x 149cm/104.72 x 58.66 во.Проектот големина : околу 120 инчи.Пакет тежина : околу. 500 g / 17.63 унци. 1 x проектор екран. 8 x двострано лепило. 8 x леплива кука.

Особините