.

Yoveme Бебе Момче Летна Облека Господин Облека Новородено Бебе Свадба Облека Bowtie Tuxedo Формална Тужба

Yoveme Бебе Момче Летна Облека Господин Облека Новородено Бебе Свадба Облека Bowtie Tuxedo Формална Тужба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Бебе момчиња падне облека се направени од високо квалитетна fabirc, мека и дише, направи вашето бебе момчиња се чувствуваат удобно.Симпатична новородено бебе момче облека : млади момчиња облека биле дизајнирани со секојдневен стил.Долг ракав rompers bodysuits блузи, suspender џемпер панталони целокупната jumpsuits со појавување на капи, овие 3ps бебе момче тимови се добар избор за вашето бебе момчиња.Дизајн : Случајни новороденче момчиња тимови се дизајнирани за бебе момчиња и новородените момчиња.Класичен ленти дизајни, околу врат, изгледам и да се задржи топло во есен или зима.Големина : бебе момче облека 0-3 Месеци,бебе момче тимови 3-6 Месеци, бебе момче фустани облека 6-9 Месеци.Повод : Бебе момчиња подароци се погодни за playwear, дома, бебе слика, newyear, одмор, доаѓа дома, партија или било прилики.Име : Бебе Момче Господин Outfits Brand : Yoveme Style : Случајни, Formal Age Опсег : 0-6 Months Color : Blue+Red Pattern Тип : Plaid Tops Тип : Bodysuits Bottoms Тип : Pants Meterial : висок квалитет fabirc Fit Тип : Reagular.

Особините