.

JUSTSILEI 3 Компјутери/Сет за во Автомобил Кочница Caliper Клипот Назад Алатка Право се Справи со Поставување Правец Назад Поправка Алатка за Полнење Добиваат Алатка Делов

JUSTSILEI 3 Компјутери/Сет за во Автомобил Кочница Caliper Клипот Назад Алатка Право се Справи со Поставување Правец Назад

DEN 696.96

Износот
Во форма достапна за нарачката

Строга контрола на квалитетот : Сите делови подлежат на строга контрола на квалитетот, а не само пред пратката, но исто така и за време на целиот процес на производство.На секој чекор од производството се врши повеќе контрола на квалитетот на инспекции за да се обезбеди квалитетот на секој дел. 1. хром vanadium челик материјал, борбата против третман, поголема цврстина, не е лесно да се деформира. 2.Прецизност обработка, мазна конец, двострано 4 забите на картичката главата.Применливи модели се пошироко и подобар квалитет. 3. Лесен за ракување, лесно да се разбере. 4.Материјал : хром vanadium челик.Има за цел да им обезбеди на клиентите со најдобра услуга и на повеќето квалификувани производи.Нашата цел е да ги задоволат вашите потреби!Производ параметри : Број на производи : 3 Еез.

Особините