.

X-DREE 2.89 милиметри Кол 50mm Должина Волфрам Карбид Цилиндрични Мерење на Pin-Gage Мерач(Calibrador де medición cilíndrico де medición cilíndrica де carburo де tungsteno де 2.89 mm де diámetro y 50 mm de l

X-DREE 2.89 милиметри Кол 50mm Должина Волфрам Карбид Цилиндрични Мерење на Pin-Gage Мерач(Calibrador де medición cilíndrico

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Pin-Gage; Материјал : Волфрам Карбид.Тежина : 6g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Дијаметар : 2.890 mm; Толеранција : +/-0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење(Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado.Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L)(Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L). 2.89 милиметри Кол 50mm Должина Волфрам Карбид Цилиндрични Мерење на Pin-Gage Gauge Made на волфрам карбид материјал.Точни проверка на дупка големини, локација, мерач слотови, растојанието помеѓу дупки, итн.Опис на Spanish Calibrador де medición cilíndrico де medición cilíndrica де carburo де tungsteno де 2.89 mm де diámetro y 50 mm де longitud Nombre del producto : Pin-Gage; Материјал : Carburo де tungsteno Peso : 6 g; Contenido del paquete : 1 x Pin-Gage, 1 x Caja de almacenamiento Diámetro : 2.890 mm; Tolerancia : +/- 0.001 mm Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L).

Особините