.

5 во 1 Магнетни Безжичен Полнач 15W Безбедна Станица за Полнење за iPhone 13/13Pro/13Pro Max/12 Про Max Компатибилен со Маг-Безбедно Полначот iWatch 7/SE/6/5/4/3/2, Airpods 2/на Ујп (PD 20W Адаптер е ?

5 во 1 Магнетни Безжичен Полнач 15W Безбедна Станица за Полнење за iPhone 13/13Pro/13Pro Max/12 Про Max Компатибилен со

DEN 1127.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【5 во 1 Безжична Станица за Полнење】Овој безжичен магнетни полнење стојат може да го полните вашиот i Phone 13/12 серија уреди, Apple се Види и Air Pods во исто време, обезбедување на побрз безжични полнење до 15 W за i Phone 13/12, 13/12 Про, 13/12 Про Max, 13/12 Мини, i Watch 7/SE/6/5/4/3/2, Airpods 2/Pro. 【Силни магнетни адсорпција, лесен за употреба】5-во-1 безжична магнетни телефон станица за полнење користи посилни магнети и не се лизга силикони, едноставно поставете го вашиот i Phone 13/12 на полнење стојат и тоа автоматски ќе се усогласат со телефонот полнење област за прецизни и ефикасни полнење. 【LED светлото и повеќекратна заштита】маг-безбедно станица за полнење со светло на задната страна, 4 нивоа dimmable LED око за заштита светлина, светлина на допир switch за да ја прилагодите светлината боја или вклучи и исклучи пред да одите на спиење.Вграден-во смарт чип обезбедува во текот-напон заштита, во текот тековната заштита, кратки-коло заштита, за контрола на температурата и странски објект откривање. 【Каже збогум на преполни десктоп】Mac-безбеден Безжичен телефон станица за полнење поддржува вертикална или хоризонтална полнење на вашиот i Phone за подобро гледање видео или стан пребарување додека се полни, само се користи кабел и го полните вашиот i Phone 13/13 Pro/13 Pro Max/12 Про Max iwatch airpods во исто време да се Каже збогум на преполни десктоп и традиционален телефон стои. 【Она што ќе добиете за】 1 x Маг-Безбедно станица за полнење; 1 x usbc полнење кабел. 1 x PD20w ѕид адаптер. 1 x прирачник.Ние нудиме 18 месеци грижете се-слободен целосна наплата или замена, 24 часа одговорно пријателски услуги на клиентите.Ако имате било кој квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да ја споделите.

Особините