.

POVOKICI 110V Топлина Притиснете Трансфер Машина Сублимација Кригла Купот на преносот на Топлината Машина Кригла Притиснете за 20oz / 30oz Слаби Гимнастик Кригла Првенство

POVOKICI 110V Топлина Притиснете Трансфер Машина Сублимација Кригла Купот на преносот на Топлината Машина Кригла Притиснете

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

На гимнастик притиснете машина е погоден за 20oz слаби tumblers, директно чаши и tumblers со дијаметар од 3" (7.5 cm), и до 9" (23 см) висока; кригла притиснете сублимација машина е погоден за 30oz слаби tumblers, директно чаши и tumblers со дијаметар од 3.3" (8.5 cm), и до 10.6" (27 cm) висока.Темп.Систем : Целзиусови Степени Темп.Опсег : 0-428℉, 0-220℃;Временски Опсег : 0-999 Секунди.На гимнастик притиснете сублимација машина е лесно да се работи.Можете брзо да го совладате opearation метод кој е погоден за почетници или умешен.Кригла притиснете сублимација машината е специјално дизајниран за преносот на топлината на површината на кригла, кој може да ви помогне лесно да ја заврши трансфер на кригла.Ова е идеален подарок за DIY рачно изработени љубовници.Ако имате било каков проблем со нашиот притиснете машина, само се чувствуваат слободни да не контактирате, ние дефинитивно ќе одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа и да ви помогне да го решите вашиот проблем што е можно побрзо.кригла притиснете за 20oz/30oz Слаби Tumblers Кригла Купот на Топлина Притиснете Опис : Точка Име : Кригла Притиснете за 30oz Слаби Tumblers Кригла Купот на Топлина Притиснете Моќ : 550 W Напон : 110 V Темп.Систем : Целзиусови Степени & Целзиусови Темп.Опсег : 0-428℉, 0-220℃ Временски Опсег : 0-999 Секунди Пакет : Пакување Големина : 20 x 14 x 13 инчи / 50 x 36 x 33 cm Бруто Тежина : 22 кг/10 кг Пакет вклучува : 1 x топлина притиснете machin со 20oz кригла прилог 1 x 30oz кригла прилог.

Особините