.

Сребрена Рачка CRIMPED Kolinsky на доградба на Акрилни Нокти Четка (Crimped 8)

Сребрена Рачка CRIMPED Kolinsky на доградба на Акрилни Нокти Четка (Crimped 8)

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВНИМАНИЕ : Поради заштита на влакната на четката за време на превозот, заштитен слој од лепило е применет да се одржи на влакната во место.Затоа, оваа четка МОРА да се чисти со Алкохол или со Четка за Чистење И "облик (како на сликата)" пред да го користите.НЕ КОРИСТИТЕ ACETONE да чиста четка.Ако имате било какви прашања за чистење или обликување на четка процес, може да ни порака и ние ќе се обидеме да одговориме на сите ваши прашања пред купување.Ние сме убедени во четки ние продаваме и би сакале за вас да имаат ист убеден пред купување.

Особините