.

YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче за Безбедност Lockbox Ѕид Заклучување Надвор поштенски Сандачиња Вертикална Ретро Класичен поштенско Сандаче Дома Модерна Куќа Отворен

YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче за Безбедност Lockbox Ѕид Заклучување Надвор поштенски Сандачиња Вертикална Ретро Класичен

DEN 7055.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

▶ Овој ѕид монтирани lockable пошта кутија е идеален за да можете да примате пораки, записи, списанија и така натаму.Поштенско сандаче со заклучување и копчињата се обезбедува заштита против mail крадци.Како важен превозникот, ова сандаче може да биде еден вид на декорација за вашиот објект. ▶ Безбедна пикап бара клуч и некое поштенско сандаче дека се превртува. ▶Функција : Mail кутија весник кутија која може да се спречи дожд и висат на ѕидот. ▶ На уникатен дизајн на поштенско сандаче ви дава различен стил на модата, и тоа е погодна за декорација на улица. ▶ На оваа ретро писмо кутија отворено rainproof вила поштенско сандаче ѕид со заклучување на postbox.

Особините