.

Складирање Кошница Кутре Коски Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче Играчки,Бебе Облека,Детски Книги,Подарок Коше?

Складирање Кошница Кутре Коски Бин Градите Организаторот за Организирање Играчка Складирање,Бебе Деца Играчки,Куче Играчки,Бебе

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Димензии : 19.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Димензии : 19.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Тежина : 650g.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба, без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица.9 во / 49x30x40.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.

Особините