.

Складирање Весник Кошеви Списание Рек Декорација Злато Железо Уметност Кат Рек Весник на Екранот Рек Шупливи Метал Дизајн (Боја : Злато, Големина : 391545cm)

Складирање Весник Кошеви Списание Рек Декорација Злато Железо Уметност Кат Рек Весник на Екранот Рек Шупливи Метал Дизајн

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ. 【Лесно да се чисти】 : Кога чистење на списанието багажник, ќе заштедите време и енергија, затоа што сите што треба да направите е да ги избрише со влажна крпа, која може да обезбеди доволно простор за сите списанија, книги и весници ви се допаѓа.☎ Потсетување : A.Едноставен дизајн на списанието рек држи вашиот списанија и книги на едно место. 【Широка употреба】 : метална кутија за складирање може да се користи флексибилно.【Книги и Разно Организатор】 : се Соберат сите на вашиот списанија, весници и книги во метален списание организатор да го одржите вашиот дом живот во ред.По-продажбата на услугата : ви Благодариме за вашето присуство и поддршка.Списанието датотека носителот може да ви помогне да заштедите многу простор и да ја задржите вашиот десктоп чиста и уредна.Фабрика директни продажби : Ние ќе брод на стоките во рамките 1-3 работни денови, а и времето за испорака е 7-15 работни дена.Лесен за употреба, лесно да се соберат, цврстата структура, само треба да се расклопуваат и се чуваат кога не е во употреба, тоа е многу удобен за носење и да се движат. За продажба : Ние само го продаде списание полици, како и други производи се реквизити.Идеален за практично складирање, кој може да ви помогне да ги организирате вашата работа или станбена површина. 【Здрав материјал】 : складирање единица за книги и списанија се направени од издржлив нерѓосувачки челик и може да се користи постојано.☎ Детали за производот : ☎ Материјал : Метал.☎ Различен од другите списание полици, кои се нашите предности?A. Модерен изглед, стабилна положба, висока отпорност на триење и не е лесно да се деформира.

Особините