.

#endsley - 20oz Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, Сребро.

endsley - 20oz Нерѓосувачки Челик Шише за Вода, Сребро.

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ & СИЛНА Нашата цврста 20 унца од нерѓосувачки челик, шише за вода е совршен за сите видови на внатрешна и надворешна пиење активности.Се одликува со силна градба, мазна завршница, и лесна за печатење со дизајн што е прикажано.Тоа навистина е изграден за да изгледаат одлично и трае многу долго време.БЕЗБЕДНОСТ СПЕЦИФИКАЦИИ - Ова 20oz шише за вода, не е безбеден за машина за миење на садови или микробранова.Тоа е една рака мие само објект.ИДЕАЛНО ВРЕМЕ ЗА УПОТРЕБА - се Скрши оваа надвор за една партија или партии, lounging, пешачење, кампување, велосипедизам или било кој друг внатре или надвор активност.Може да се покаже исклучување на вашиот сопруг, сопруга, девојка, момче, шеф, секретарот или друг член на семејството.СОВРШЕН ПОДАРОК - се разбира, тоа ќе се направи совршен подарок за посебна личност!Тоа е одличен подарок за денот на мајката, таткото ден, дипломирањето, Божиќ, groomsmen на ергенска забава, свадба тушеви или bachelorette партија, свадби, родендени, денот на вљубените, или било кој друг ден.Нашите 20oz шише за вода е изграден од цврст нерѓосувачки челик и карактеристики на печатени дизајн прикажани на сликата преглед.Ако тоа е подарок или само затоа, нема да го жалиме купување на овој.

Особините