.

1/4-20-3 Само Непобитниот Орев 303 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 2,000) П.Н.Е.-14-3NCL303 од Korpek

1/4-20-3 Само Непобитниот Орев 303 Нерѓосувачки Челик (Пакет Количина 2,000) П.Н.Е.-14-3NCL303 од Korpek

DEN 1706.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран за употреба во тенок лим кога товарот теми се неопходни.На орев се притисне во пред-drilled или удирани со тупаници дупка, а потоа сила е применета на врвот на орев додека имајќи површината на надворешниот дијаметар на дното на орев е рамна со лим за кој е прикачен.Челик : Јаглероден челик, од Нерѓосувачки Челик : Тип на 303 нерѓосувачки passivated да ASTM НА 380. Ореви се случај прекалени.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Дизајниран за употреба во тенок лим кога товарот теми се неопходни.На орев се притисне во пред-drilled или удирани со тупаници дупка, а потоа сила е применета на врвот на орев додека имајќи површината на надворешниот дијаметар на дното на орев е рамна со лим за кој е прикачен.Челик : Јаглероден челик, од Нерѓосувачки Челик : Тип на 303 нерѓосувачки passivated да ASTM НА 380 .Ореви се случај прекалени.

Особините