.

HP Z8 G4 работна Станица Сребро 4110 Осум Основни 2.1 Ghz 768GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P600 Win 10 (Продолжува)

HP Z8 G4 работна Станица Сребро 4110 Осум Основни 2.1 Ghz 768GB RAM меморија 1TB NVMe Quadro P600 Win 10 (Продолжува)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 2.1 Ghz Осум Основни Сребро 4110 ПРОЦЕСОРОТ. 768 GB на ECC DDR4 RAM меморија. 1 TB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка.Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка.Windows 10 Професионални 64-Битна Пре-Инсталиран.Вклучени : HP Z8 G4 работна Станица Сребро 4110 Осум Основни 2.1 Ghz Процесор, 768 GB на DDR4 ECC RAM меморија, 1 TB NVMe М. 2 SSD со PCIe Адаптер Картичка, DVDRW Оптички Диск, Nvidia Quadro P600 2 GB GDDR5 Графичката Картичка, 1125 W Напојување, Windows 10 Професионални и Моќ Кабел.Не се Вклучени : Глувчето и Тастатурата.

Особините