.

Симетрич-ност Тенок Случај за iPhone XR (Само) Случај - Црна

Симетрич-ност Тенок Случај за iPhone XR (Само) Случај - Црна

DEN 623.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Компатибилен со i Phone XR.На симетрич-ност телефон случај е тенок, елегантен, стилски, џеб пријателски дизајн, со wraparound бои и графика додадете лесна стил.Трајни производи за заштита на штитови против капки, испакнатини и fumbles и воскресна, beveled работ им помага на заштита на екран осетлив на допир.На симетрич-ност случај има едно парче дизајн се појавува и надвор во флеш.Лесен за инсталација и го заштитува вашиот телефон во флеш. 100 проценти автентични.Симетрич-ност Случај за i Phone XR (САМО) Случај - Црна симетрич-ност е тенок и заштитни случај што ги инспирира вашиот стил.Сите на вашиот телефон со копчиња, карактеристики и функции работат беспрекорно.Симетрич-ност им овозможува на брз, се лизга на инсталација за да го направи вашиот уред стилски во еден момент.Стилот сакате.Заштита што треба. 100 проценти автентични (види веб-сајт за детали).

Особините