.

Hallowell 72 x 36 х 84 Челик Boltless Shelving Стартер Единица, Пергамент; Број на Полици: 3 - DRCC723684-3S-E-PT

Hallowell 72 x 36 х 84 Челик Boltless Shelving Стартер Единица, Пергамент; Број на Полици: 3 - DRCC723684-3S-E-PT

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Објект - Boltless Shelving Стартер Единица.Полица Стил - Двојно Права.Ширина - 72".Длабочина - 36".Висина - 84".Boltless Shelving Стартер Единица, Полица Стил Двојно Права, Ширина 72", Длабочина 36", Висина 84", Број на Полици 3, Материјал Челик, Зрак Капацитет 1850 lb., Полица Капацитет 655 lb., Платформа Материјал EZ Палубата Челик, Боја на Пергамент, Заврши во Прав Грб, Полица Корекција 1-1/2" Постепено, Вклучува Платформа, Зелена/Одржлив Атрибут Минимум 50% Post-Consumer Рециклирани Content Features - Број на Полици - 3 Материјал - Челик Зрак Капацитет - 1850 lb.Полица Капацитет - 655 lb.Платформа Материјал - EZ Палубата Челик Боја - Пергамент Заврши - Прав Грб Полица Корекција - 1-1/2" Постепено Вклучува - Зелена Платформа/Одржлив Атрибут - Минимум 50% Post-Consumer Рециклираната Содржина ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Особините