.

Хамонд Производство РАМКИ ОТВОРИ ПЛАСТИЧНИ ЦРНА 2/ПАКЕТ 1455RBBK (Пакување од 100)

Хамонд Производство РАМКИ ОТВОРИ ПЛАСТИЧНИ ЦРНА 2/ПАКЕТ 1455RBBK (Пакување од 100)

DEN 22122.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Категорија : - Кутии.Куќишта.Racks Box Компоненти.Mfr : - Хамонд Производство.Серија : - 1455. Спецификација за производ : Категорија : - Boxes Enclosures Racks Box Components Mfr : - Хамонд Manufacturing Series : - 1455 Package : - Bag Part Статус : - Active Type : - Bezel Features : - -За Употреба Со/слични Производи : - 1455 R Series Size / Димензија : - 6.673"; L x 1.363"; W x 0.453"; H (169.49 mm x 34.62 mm x 11.51 mm)Боја : - Black Material : - Plastic ABS.

Особините