.

HUHAORAN2021 Отворено Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Три-Боја Двојно Барел Класификација корпата за Ѓубре со Капак и Ashtray за Надворешна Парк Училиште корпата за Ѓубре

HUHAORAN2021 Отворено Ѓубре Ѓубре за Отпадоци Три-Боја Двојно Барел Класификација корпата за Ѓубре со Капак и Ashtray за

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал ракување, генерален ѓубре и масовно собирање ѓубре во комерцијални објекти, куќи, гаражи и driveways да помогнат во намалување на внатрешна и надворешна загадувањето на воздухот и ризикот од изложување на хемикалии за да се помогне да се создаде поздрава внатрешна и надворешна средина. ◆Отворено големи корпата за ѓубре, направен од висок квалитет на поцинкуван лим, цврсти и издржливи, стабилна и цврста. ◆ Класичен и елегантен облик дизајн, убава и исклучителна, еколошки безбедно, три боја разлики, лесно да го решите ѓубре. ◆Внатрешниот барел и надворешниот барел се дизајнирани посебно.Голем капацитет двојно внатрешна барел со рачка за лесен за складирање и движење. ◆ На корпата за ѓубре може да биде фиксна директно на терен со проширување завртки.Идеален за ложата, канцеларии, студиа, занает соби, кујни, складишта и други високо-сообраќај области.Име на производ : Три-боја класификација ѓубре can Product материјал : поцинкуван sheet Applicable места : отворено, парк, канцеларија, хотел лоби, училиште, итн.прашува : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Објекти други од производот отпад за отпадоци не се вклучени во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Бидејќи постојат некои грешки во прирачникот за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил и ние ќе го решат проблемот што е можно поскоро.6. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Особините