.

3M 60926 Мулти Гас, Пареа Кертриџ, Филтер, P100 (2 Парчиња)

3M 60926 Мулти Гас, Пареа Кертриџ, Филтер, P100 (2 Парчиња)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не се за употреба во околини кои се веднаш опасни за животот или здравјето (IDLH).OSHA прописи бараат гас-доказ очила се носи со половина facepiece respirators кога се користи против формалдехид.Мулти Гас/Пареа Кертриџ/Филтер.

Особините