.

Kicker CVT12 Компатибилен со Ford F-150 Супер Екипажот Камион 2009-2020 во Комплет со ХА-A800.1 Засилувач и Двоен 12 Custom Под Кутија Комплет

Kicker CVT12 Компатибилен со Ford F-150 Супер Екипажот Камион 2009-2020 во Комплет со ХА-A800.1 Засилувач и Двоен 12 Custom

DEN 12718.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Компатибилен со 2009-2020 Ford F-150 Супер Екипажот Камион Kicker Пакет Comp VT CVT12 Двоен 12" Под Кутија Комплет & Хармонија ХА-A800.1 Amp.Овој Пакет ги Вклучува Следните Ставки : 1 x Ford F-150 Crew Кабина 2009-2015 Двоен 12" Subwoofer Enclosure2 x Kicker 43 CVT124 12" Comp VT CVT12 Серија Под 400 W RMS 4 Ohm SVC Автомобил Subwoofer1 x Хармонија Аудио ХА-A800.1 Класа D Моно 1600 W Под Amp1 x Хармонија Аудио ХА-AK4 Автомобил 4 Мерач Amp - Nickel Ford F-150 Crew Кабина 2009-2015 Двоен 12" Subwoofer Куќиште : Карактеристики : Двоен 12" Форд 2009-2015 F150 Crew Кабина (Супер Екипажот) Под Box Mounting Длабочина : 5"Воздушниот Простор : 0.80 Кубни Метри По Sub Sealed Enclosure Dimensions : Ширина 50-1/2" x Висина 13-3/4" x Длабочина 8-3/4"Висок Квалитет на Црна Carpet Enclosure инсталира под задното седиште надолу firing No седиште измена потребно - лесно install This кутија одговара : 2009-2015 Ford F150 Crew Кабина (Супер Екипажот) Truck Kicker 43 CVT124 12" Comp VT CVT12 Серија Под 400 W RMS 4 Ohm SVC Автомобил Subwoofer : Големина : 12"Отпорност : 4 Ohms SVCPower W : 800 W Врв / 400 W RMSSensitivity : 87.1 d BMax Vented Кутија Vol : 2.25 сертификати.ft.Хармонија Аудио ХА-A800.1 Класа D Моно 1600 W Под Amp : Спецификации : Моќ Ракување : 14.4 V @ 1 Ohm 800 W RMS x 1 1600 W ВРВ x 114.4 V @ 2 Ohm 600 W RMS x 11200 W ВРВ x 1 Frequency Одговор : 10 Hz-180 Hz Features : Вклучува Далечински Бас Контрола Knob со Моќ Индикатор LEDIncludes ХА-ЛЕСНО Говорникот Жица за да РКА Адаптер за да се Поедностави процесот на Инсталација.

Особините