.

Ракот на дојката Свеста Позадина Перење Кошница Расклопна Ткаенини и Перење Забавува Големи Преносни Валкана Облека Складирање Кеси Домаќинство Играчка Организа

Ракот на дојката Свеста Позадина Перење Кошница Расклопна Ткаенини и Перење Забавува Големи Преносни Валкана Облека Складирање

DEN 958.32

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе Намени : Не Само Што Може Да Се Користи Како Кутија За Складирање, Користат За Складирање На Облека И Јоргани, Листови, Крпи.Целата Е Светлина И Може Да Биде Укината И Чуваат.Тоа Исто Така Може Да Биде Лесно Да Се Преклопени И Се Чуваат Кога Не Е Во Употреба, Без Да Се Зема Екстра Простор, Што Го Прави Многу Погоден За Патување Или Семејството За Складирање.Перење Инструкции : Се Препорачува Да Се Избрише Се Чистат Со Влажна Крпа Или Исплакнете Ја Со Ладна Вода.Или Виси На Кука, Исто Така, Ќе Биде Посилна И Не Е Лесно Да Падне.Или Виси На Кука, Исто Така, Ќе Биде Посилна И Не Е Лесно Да Падне.Повеќе Намени : Не Само Што Може Да Се Користи Како Кутија За Складирање, Користат За Складирање На Облека И Јоргани, Листови, Крпи.Применливи Луѓе/Сцена : Многу Погоден За Патување Или За Употреба Во Следниве Места : Семејство, Дом, Комунални Соба, Канцеларија, Плакар, Хотел, Играчка Соба, Laundromat И Стан Или Било Кое Место Со Ограничен Простор.Целата Е Светлина И Може Да Биде Укината И Чуваат.Цврсти И Издржливи, Можете Лесно Да Ги Собереш На Нараквица Со Една Рака Кога Треба Да Се Мијат.Лесни Валкана Облека И Валкана Облека Кошеви Се Погодни За Патување Или Отворено Кампување, Како И Универзитетот Домови, Семејството Спални Соби, Бањи И Детските Градинки, Но Исто Така Да Додадете Личност Во Секоја Соба!. 2 Алуминиумски Круг Мек Зафат Се Справува.Кога Се Користи, Тоа Е Потресена И Рамно И Се Става Во Местото Каде Што Е Потребно.Голем Капацитет За Дизајн, Флексибилни Складирање : 50 Литри Капацитет За Складирање, Може Да Се Смести Во Неделни Перење Волумен, Што Се Користи За Перење, Дебела И Издржливи, Јп Филм Поставата Го Прави Тоа Водоотпорен.Со Јп Плоча Поддршка На Дното, На Изглед Е Едноставен И Лесен.Цврсти И Издржливи, Можете Лесно Да Ги Собереш На Нараквица Со Една Рака Кога Треба Да Се Мијат.

Особините