.

Деца Момче Облека Деца Фланелен Боксери Plaid Долг Ракав Качулка Sweatshirt Панталони Есен Зима 2 Парчиња Облека Сет

Деца Момче Облека Деца Фланелен Боксери Plaid Долг Ракав Качулка Sweatshirt Панталони Есен Зима 2 Парчиња Облека Сет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук Смеса.Увезени.Предвремени затворање.Машина За Миење.Квалитетен Материјал : Памук мешавина деца момче sweatshirt панталони сет, меки, удобни и кожа-пријателски, велика есен зима деца момче облека.Очи-фаќање Дизајн : Трендовски качулка деца момче облека карактеристики на класичната бивол plaids, различни бои за да изберете од.Withing прилепува дизајн, еластична корселе панталони, лесно да се носат.Соодветна Возраст : Кул момче облека одговара за големина 1-6 години момче, бебе момче облека 12-18 месеци, деца момче облека 18-24 месеци, момче облека 2-3t, 3-4t, 4-5t, и 5-6t есен зима момче облека.Прилики : Деца plaid качулка облека е совршен за одмор, секојдневно носење, playwear, Божиќ, роденденот партии, семејството денови, празници, нова година, патување, фотографија и сл.Идеален за пролет, есен, зима да се носат.Пакет содржи : 1 x деца plaid качулка кошула + 1 x долги панталони.Боја : Црна и Бела | Големина : 18-24 месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Особините