.

Игри Подлошки Аниме Долго RGB Mouse Pad Продолжен Kawaii Девојка LED Игри Додатоци Компјутер Биро Мат Лаптоп Тастатура Office Home 800x400x4Mm XL

Игри Подлошки Аниме Долго RGB Mouse Pad Продолжен Kawaii Девојка LED Игри Додатоци Компјутер Биро Мат Лаптоп Тастатура

DEN 860.64

Износот
Во форма достапна за нарачката

RGB gaming mouse pad 14 осветлување режими и лесен за користење : Осветлување дизајн во четири страни на mouse pad, ова би можело да се нагласи атмосфера кога ќе играње игри или работа.На RGB mouse pad беше напојува преку USB.Plug and play, без диск и one-touch контролен го прави погодно за да се префрлите на бои.Голем Гејмерски Глушец Мат : Совршена Големина за игри на среќа и работа,продолжена големина ќе се вклопи во вашиот десктоп совршено и да се обезбеди совршено движење простор.Важи за сите видови на тастатури,лаптоп и глувци.Издржливи и Удобно Игри Mousepad : На трајни stitched рабовите заштита на подлога од носат, деформација и degumming.Усвојување на Висока еластичност гумени материјал, овој глушец & тастатура мат, ќе ви обезбеди со максимална удобност со користење на искуство.Мазна површина и не се лизга гумени база : Мазна површина на mousepads прави да се Ужива неспокојот глувчето за контрола и неверојатна точност.Ултра дебели гума база обезбедува на цврстата подлога, како и против пролизгување.Добра Услуга : Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас во секое време.ако примите неисправни објект, ние нудиме ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или СЛОБОДНА ЗАМЕНА.RGB глувчето и тастатурата pad1. поддршка на целосна големина на тастатура,и има доволно глувчето space2.Има водоотпорен слој protect2.14 осветлување modes3. USB електричен приклучок и play4. Пакување : LED mouse pad * 11.8 М USB кабел*1.

Особините