.

DUANDETAO JIAFA JF-8152 25 во 1 Поправка Алатка за Поставување со Торба

DUANDETAO JIAFA JF-8152 25 во 1 Поправка Алатка за Поставување со Торба

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Што е ддт-а.JIAFA JF-8152 25 во 1 Поправка Алатка за Поставување со Торба.телефон на поправка комплет.Ddt1. Тоа е направен од високо квалитетен материјал за да се осигура нејзината безбедност, сигурност и ефикасност 2. Компактен дизајн и лесна 3. Екстремно издржлива и корисна 4. Високо ефикасен и сигурен за користење 5. Пакетот вклучува : -1 x Отворање нож -6 x Spudgers-2 x Scrappers -3 x Отворање Зема -1 x Вшмукување чаша -1 x Magnetizer -4 x Отворање стапови-1 x Пинцети -2 x 2.5 Штекер Глави -1 x Три-point 0.6 шрафцигер -1 x Pentalobe 0.8 шрафцигер -1 x Крстот 1.5 шрафцигер -1 x Слот 1.5 шрафцигер -1 x Сметководствена bagphone поправка комплет.

Особините