.

GHCXY Образовни Хоби Magnifiers, Hd Осветлени лупа Рачни Извор на Светлина Предводена од Жад Антички Накит Идентификација,Црна,110Mm

GHCXY Образовни Хоби Magnifiers, Hd Осветлени лупа Рачни Извор на Светлина Предводена од Жад Антички Накит Идентификација,Црна,110Mm

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Предмет : Читање на Книги, Читање Весници, Студентски Екскурзии, Накит Идентификација, Проверка и Одржување, Поле Набљудување, Гледање Марки.Функција : Професионални Оптичка Леќа, Висока Светлина, Висок Индекс на Рефракција, Стабилни Физички и Хемиски Својства, Мали Дисперзија Коефициент, Нема Нарушување во Слики, Заштита за Очи.Карактеристики : Таписерии Изработка, Мали и Преносливо, долгорочна Употреба Не е Лесно да се Допре Замор, Вграден Led , Обезбедување Јасна и Светла Линија на Погледот, Стп Заштитна Маска, Може да Подобра Заштита на Леќите.Големина : 130 Mm * 45 Mm * 22 Mm (Должина * Ширина * Дебелина), Леќа Дијаметар 20 Mm.Материјал : Висок Квалитет на Оптичка Леќа за Јасен Лик.Ве молиме Прочитајте ги Опис на Производот Внимателно.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Sold Директно од Производителот, Квалитетот и Safety Product Име : Magnifier Product Тежина : 66 GColor : Снег White Lens : Висок Квалитет на Оптички Lens Magnification : 40 XFrame Материјал : Висок Квалитет Abs Power : 3 Големина Aaa Копчето Батерии (За Изразат Безбедност, Може да Не ги Содржи Батерии, ве Молиме да се Подготви Себе си, ве Молиме да се Разбере, Ви Благодарам!)Извор на светлина : 2 Енергија Led s This Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.

Особините