.

Uranian Екстра Долг Ковчег Лажни Ноктите Бела Балерина Сјајни Лажни Ноктите Rehinestone Пеперутка Целосно Покривање Лажни Ноктите Мермер 3D Лак на Ноктите Совети за Жени и Д

Uranian Екстра Долг Ковчег Лажни Ноктите Бела Балерина Сјајни Лажни Ноктите Rehinestone Пеперутка Целосно Покривање Лажни

DEN 279.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ковчег супер долго притиснете на ноктите изработени од еколошки материјали, не-токсични, без мирис, ќе не боли вашите раце.Сјајни bling кристал лажни нокти има 30pcs, нудат различни големини, ќе може да го изберат најсоодветен лажни нокти за себе.Направи што повеќе посебно во толпата.Пеперутка француски лажни ноктите со мини датотека и лист помине налепница, лесно да се примени и задржете со ноктите налепница, трим и датотека за на доградба на акрилни нокти во било должината и обликот ви се допаѓа.Црна мат акрилик клип на ноктите со нежен дизајн, идеален подарок за љубовник, пријатели или семејства на Божиќ, денот на Благодарноста, Денот на Вљубените.Сина ombre трепет се држи на ноктите погоден за сите прилики, како што е ноќта на Вештерките партија, матурска, Пантомимичари, роденден, свадба, празник.Поради различни уредот прикажува, постојат и ќе се мали разлики во боите, ве молиме обратете се до финалниот производ што сте го добиле.За нас Uranian извршени да се донесе високо-квалитетни додатоци за клиенти.Разни стилови, таму е секогаш оној што ви одговара.Модерен дизајн те прави единствена.Се надевам да ви донесе добар шопинг искуство.Како да се користи 1.Ги избрише вашите нокти површината со алкохол. 2.Полски вашите нокти со нокти датотека и да го изберат правото лажни ноктите. 3.Стап желе лепак на лажни ноктите. 4.Стави на лажни нокти и притиснете за 20 секунди. 5.Трим лажни ноктите на обликот ви се допаѓа.Како да се отстрани 1.Стави вашите нокти во топла вода за 2 минути кој ќе се отстранат ноктите налепница полесно. 2.Не го отстраните нагло која може да остави некои жигот на нокти налепници на вашите нокти површината.Известување 1.Не допре водата веднаш. 2.Не се впие во вода за долго време. 3.За превозот причина нема течен лепак во пакетот, но таму се желе лепак внатре.Политика за наплата на Превозот оштетувања и дефекти може да се компензира за враќа и размена.Субјективни причини мора да се плати царина и шпедиција.Контактирајте со Нас, ве Молиме контактирајте со нас, ако имате било какви прашања со нашите производи.Ние ќе ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Се надевам дека ние може да ви донесе добар шопинг искуство!.

Особините