.

Newmind Latch Кука Килим Колекции Перница Случај на Одлуки за Деца Почетници 43x43cm / 17x17 - Два Црвени Цвеќиња

Newmind Latch Кука Килим Колекции Перница Случај на Одлуки за Деца Почетници 43x43cm / 17x17 - Два Црвени Цвеќиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

* Материјал : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртање додатоци. * Празно везени крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. * Совети : Овој производ е само перница случај, не вклучува перница јадро. * Новина и да се забавуваат, да уживаат во DIY занаети со вашите деца и деца, совршено се рачно изработени занаетчиски за возрасни или се почетници. * Може да се користи како DIY троседот перница, нога влошки, спиење подлога, перници, почетниот екран, Дома декорација и ги красат многу предмети за домаќинството.Опис : - Материјал : Полиестер влакна везови конец, боја картичка, мрежа везени крпа, latch кука, шарени цртање додатоци. - Новина и да се забавуваат, да уживаат во DIY занаети со вашите деца и деца, совршено се рачно изработени занаетчиски за возрасни или се почетници. - Може да се користи како DIY троседот перница, нога влошки, спиење подлога, перници, почетниот екран, Дома декорација и ги красат многу предмети за домаќинството. - Празно везени крпа со црвена 10×10 мрежа линии, го прави лесно да се пресмета на соодветните боја. - Совети : Овој производ е само перница случај, не вклучува перница јадро.Спецификација : - Конец Материјал : Полиестер - Готовиот Производ Големина : Прибл. 43 x 43cm / 16.93 x 16.93 inch Package Вклучува : 1 Сет Latch Кука Колекции : Овој производ е полу-готови, треба да го сторат тоа со себе.Ве молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Pleasebe потсети дека поради светлосни ефекти и monitorsbrightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде slightlydifferent од слики.

Особините