.

KWB Сребрена Ѕвезда ХСС Метал Вежба Малку, DIN 338 Сет од 2), 206-530

KWB Сребрена Ѕвезда ХСС Метал Вежба Малку, DIN 338 Сет од 2), 206-530

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прецизност-земјата.Авто-Centring.E.Г.За легирани и unalloyed челик, фрлија челик, од леано железо, sintered iron, обоени метали, тврда пластика.СРЕБРЕНА ЅВЕЗДА ХСС Пресврт Вежба, DIN 338, десно-geschliffen индустриски -SB Картичка.

Особините