.

Зголемете Кислород Конзервирана 2 Литар Природни Кислород Inhaler Канистер Шише за Високи надморски височини, Спортисти, и Повеќе, Flavorless (4 Парчиња)

Зголемете Кислород Конзервирана 2 Литар Природни Кислород Inhaler Канистер Шише за Високи надморски височини, Спортисти,

DEN 839.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

2 ЛИТАРСКО ШИШЕ НА ПРИРОДНИ КИСЛОРОД : 2-литарско шише на природни кислород за да ви помогне да дишат и да се чувствуваат подобро; Обезбедува корисници со над 40 1-вториот inhalations; Количина : 4 пластични садови.UNSCENTED : Сите природни, на 95-отсто чиста Пилот е Дишењето со Кислород е без мирис, невкусна и безбедно да се користи.СИТЕ ПРИРОДНИ РЕСПИРАТОРНА ПОДДРШКА : Зголемување на Кислород обезбедува чиста, природна Кислород - слободни од стимуланси и адитиви како кофеин и шеќер - во лесен, лесен и пренослив може. 95% ЧИСТ ДОПОЛНИТЕЛЕН КИСЛОРОД : Секоја клетка во човечкото тело бара Кислород да функционира; Зголемување на Кислород, поддржува здрав мозок и мобилна функција со доставување 95% чист дополнителен Кислород преку шалтер, нема рецепт е потребно.СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : Започнете ја вашата утринска со Зголемување на Кислород за стимулант-слободен wake-up, да се Зголеми Пауза со дишам длабоко да го исчистите вашиот ум и намалување на нивото на стрес, закрепне побрзо време и по вежбање, и да се зголеми вашиот фокус; Одлични за области на повисоки надморски височини, спортисти, и стари лица.Без разлика дали сте спортист, еден патник, или само чувство како вашиот O содржина е малку ниско, 4-pack Зголеми Кислород Природни 2-Литарски Кислород Канистер ќе ви помогне да се чувствувате освежени и надополнува на вашето тело кислород.Оваа џеб големина шише со кислород, наскоро ќе биде вашата десна рака на човекот.Седи во 2 литри во големина, ти си за да имаат над 30 1-вториот inhalations на кислород на дофат на вашите прсти и на вашите усни.Оваа unflavored, без мирис, 95-отсто чиста Пилот Природното Дишење кислород е безбедно да се користи.Воведување на повеќе кислород во вашиот живот со 4-pack Зголеми Кислород 2-Литарски Природни Кислород Канистер.Тоа ќе се чувствувате како здив на свеж воздух, затоа што тоа е.

Особините