.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Jabra Стелт 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за Jabra Стелт 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Повеќе стабилно и корисни од другите.●Целосна 10 на Ниво на Осветленост - ги Задоволат сите ваши потреби за извор на светлина.Поврзани преку Bluetooth, и може да се земе слики/видеа, без допирање на вашиот мобилен телефон во опсег од 10 метри/ 32 стапки.●Целосна 360 степени Движење со Прилагодливи Тип Clip - за Обезбедување повеќе избори за вас.

Особините