.

ChenCheng Чевли Багажник, Чевли Клупата Чевли Кабинет Родител-Дете Чевли Полица Едноставен Дом Едноставен Модерен Вратата за Складирање Може да Седат Чевли Клупата Му?

ChenCheng Чевли Багажник, Чевли Клупата Чевли Кабинет Родител-Дете Чевли Полица Едноставен Дом Едноставен Модерен Вратата

DEN 429.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Отворањето дизајн е удобно и лесно да се справи.Тоа е многу погодно да ги тргнеме чевлите и да ги чува.Големиот простор за складирање е многу погодна за чизми.Тоа е многу погоден за нормална пети капи без да се грижиш за паѓање.Место прибор и прибор за во кујна.Во дневната соба, може да се стави дребулии на полиците, ги стави во плакарот, и направете ја вашата облека уредни и чисти.Повеќе чевли полици, разумни простор со распоредот, може да се одвива на различни стилови на чевли за да одговара на вашите различни потреби.Висока температура класичен еколошки боја технологија, ковано железо полица, постабилна и издржливи, создавање на една пространа и тивок дом се чувствуваат.Високо еластична сунѓерот чевли клупата е практичен и исклучителна, и чевли решетката и изметот се комбинираат во една, што го прави полесно за вас да ги користите.родител-дете столче, силна носивоста, исклучителна изработка, клупа за двојна употреба, преглед на топол дом, стабилна и зрели дизајн, погоден за вашиот дом со стил.

Особините