.

High-Speed Челик Чекор-Вежба Малку 4-парче Комбо Пакет Содржи Центар Удар Локатор Без Капа и 3pc Чекор Вежби со Хексагонални месо тело

High-Speed Челик Чекор-Вежба Малку 4-парче Комбо Пакет Содржи Центар Удар Локатор Без Капа и 3pc Чекор Вежби со Хексагонални

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Центар Удар Локатор-Прилагодлив автоматско центар удар и прозорец прекинувач.Обезбедува високо влијание, пролет-вчитан.Зголемена пластична рачка за влијанието амортизирање.Чекор вежба малку е издржлив и доволно силна за да стиска и вежба чисти дупки во материјали, како дрво, пластика итн.На вежба малку е направен од високо-брзински челик со висока цврстина, висока отпорност на абење и отпорност на топлина, која лесно може да се намали челик, алуминиум плоча, бакар, пластика и дрво табла, итн.Опис : 4-парче Комбо Пакет Содржи Центар Удар Локатор Без Капа и 3pc Чекор Вежби со Хексагонални Shank Features : Центар Удар Локатор-Прилагодлив автоматско центар удар и прозорец прекинувач.-Обезбедува високо влијание, пролет-вчитан.-Зголемена пластична рачка за влијанието амортизирање.Чекор Вежби - Ова е Нова ХСС Челик Голем Чекор Конус Вежба Титаниум Малку Сет Дупка Машина, кој е направен од ХСС челик, и со Титаниум обложена да се намали триењето и топлина.- Тоа е многу погоден за користење за да се намали дупки во различни материјали, вклучувајќи и челик, месинг, дрво, пластика, итн.Specifications Step Drills Product Name Titanium Обложени Чекор Вежба Bit Brand Material HSS / High Speed Steel Surface Treatment Titanium Coated Shank Size1/4inch Хексадецимален Shank Sizes4-12mm( чекор 5 ) : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm4-20mm( 9 чекор ) : 4mm,6mm,8mm,10мм,12mm,14mm,16mm,18mm,20mm3-12mm( 10 чекор ) : 3мм,4mm,5mm,6mm,7mm,8mm,9mm,10мм,11mm,12mm Quantity 1 Компјутер x 5 Чекор bit1 Pc x 9 Чекор bit1 Pc x 10 Чекор bithigh-брзина на челична конструкција и за подолг сечење на работ на животот, дури и при екстремни температури.

Особините