.

HUAANIUE Бебе/Дете Девојки Костим за капење Rashguard Поставите Долг Ракав UPF 50+

HUAANIUE Бебе/Дете Девојки Костим за капење Rashguard Поставите Долг Ракав UPF 50+

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Polyamide,Elastane.Се повлече На затворање. 80% Polyamide + 20% Elastane.Долги ракави; Кавга детали; Двојно stitched шевовите.Осип guard сет со UPF 50+ Заштита од Сонце.Еластичен и меки ткаенини; Кожа-friendly; Брзо сушење.Рака мие; Висат сува.

Особините