.

Јура Парк Ѕид Decal Персоналните Знак Т-Рекс Custom Name Ѕид Decal Јура Светот Постер Диносаурус Ѕид Оркестарот Јура Ѕид Уметност Винил Налепница Деца Подарок Фитнес Печати 1

Јура Парк Ѕид Decal Персоналните Знак Т-Рекс Custom Name Ѕид Decal Јура Светот Постер Диносаурус Ѕид Оркестарот Јура Ѕид

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Страшни налепници за какви било надворешни или внатрешни работи.Вистинска големина е 32"широк x 22"високи.Редовни боја - црна, ако сакате други бои, ве молиме да изберете боја од бојата на табелата и пратите порака.Decal може да се прилагоди, да испрати порака за тоа.Чекор-по-чекор инструкции се вклучени.Сите decal се направени да нарачате и да се направи во САД од висок квалитет на винил, која ќе трае многу години.Може да се примени за да се ништо како ѕидови, врати, прозорци, пластика, керамика, итн.Лесно да се примени и да ги отстрани (ако имате текстура ѕид тоа може да биде тешко да се примени на decal) decals не се обновливи.Јас брод моите наредби истиот или следниот работен ден.Ви благодариме!.

Особините