.

Кујна Складирање Рек Садови Стојат Слободни Стои Тенџере Рек Индустриски Агол Полица за Складирање Решетката за Храна/Перење/Плакарот Дома Чување Употреба (Size : Smal

Кујна Складирање Рек Садови Стојат Слободни Стои Тенџере Рек Индустриски Агол Полица за Складирање Решетката за Храна/Перење/Плакарот

DEN 1399.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голем простор за складирање : мултифункционален кујна полица, практични кујна полица има голем простор.Лесно Да се Соберат : Производ структура е едноставен, без алатки се бара, во рок од само неколку минути да се соберат.Заштеда на Простор : Тоа се направи голема стои растенијата полица.Прикажување на вашите садови на овие доброто садови стои кога плафон или на ѕид простор не е достапна во кујната.Материјал : Ова шкафот организатор е направен од нерѓосувачки челик дека ќе го издржат тестот на времето, совршен за вашиот презафатен начин на живеење.Лесен За Чистење : Покрај тоа што е одлична опција за пан складирање, ова тенџере управување е исто така многу лесно да ги чисти и да се задржи во добра форма.Мулти-цел : Оваа полица може да не биде само ставен во кујната како микробранова маса, кафе бар, печење workbench, но, исто така, можат да бидат ставени во дневната соба за да се прикаже collectibles Name : Пан holder Material : висок квалитет metal Bracket цевка со дијаметар : 14cm Maintenance : препорачливо е да се чисти дамки на секои 3 месеци и сув.Кружни мрежа, шупливи welding Easy да се исчисти, имајќи 30 KGR. без pressure No треба да се инсталира на алатки, само притиснете down Bracket snapprompt : 1 ве Молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2 не се вклучуваат предмети, различни од оние што се прикажани во производот фотографија.3 ве Молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме understand4. Мерењето е прирачник за мерење, грешка е нормално, ве молиме овозможи 2-3cm разликата, во зависност од конкретната цел.5. Го поздравуваме вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Особините